بازنشسته / مستمری بگیر محترم:
لطفاً پیش از ادامه فرآیند ثبت نام بیمه درمان تکمیلی مفاد مندرج در این صفحه را به دقت مطالعه فرمائید.

با توجه به اتمام قرارداد بیمه تکمیلی و عمر در تاریخ 30/08/1400 شرایط ثبت نام در قرارداد جدید بشرح ذیل اعلام میگردد.

  • افرادی که قبلاً ثبت نام نموده اند و در قرارداد سال 99-400 تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند، نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و بصورت خودکار به قرارداد جدید انتقال داده خواهند شد، مگر اینکه بخواهند عضوی از افراد تحت تکفل را اضافه نمایند.
  • بیمه تکمیلی و عمر مکمل هم هستند. هر فردی (اعم از اصلی یا تحت تکفل) که تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار میگیرد، دقیقاً تحت پوشش بیمه عمر نیز میباشد. سرانه بیمه تکمیلی به ازای هر نفر مبلغ ..... ریال و سرانه بیمه عمر مبلغ : ...... ریال است که در پایان هر ماه مبلغ آن در قسمت کسورات فیش حقوق درج گردیده است.
  • براساس قانون بیمه گری همه یا هیچ در ثبت نام بیمه تکمیلی، حقوق بگیری که تحت پوشش قرار میگیرد، همسر و سایر افراد تحت تکفل نیز باید الزاماً ثبت نام نمایند و ثبت نام افراد تبعی، بصورت انتخابی نیست که تنها یک یا دو نفر از اعضای خانواده را تحت پوشش قرار دهد.
  • تعهدات قرارداد جدید هنوز اعلام نگردیده که اطلاعات تکمیلی که با افزایش میزان تعهدات نسبت به سال گذشته همراه خواهد بود متعاقباً اعلام خواهد گردید.
  • آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی و عمر از 01/09/1400 لغایت 30/11/1400 بمدت 3 ماه خواهد بود، که بازنشستگان محترم (حقوق بگیر اصلی) میتوانند با در دست داشتن مدارک لازم از جمله : شناسنامه – دفترچه بیمه و کارت ملی خود و افراد تحت تکفل همه روزه به استثنای ایام تعطیل به کانونهای محل سکونت مراجعه نمایند. ضمناً با توجه به اینکه پورتال کانون استان مجهز به قابلیت ثبت نام آنلاین شده است، لذا بازنشستگان و مستمری بگیران گرامی می توانند اقدام به ثبت نام آنلاین نمایند.
  • جهت اعلام انصراف از ادامه بیمه تکمیلی، لازم است شخص حقوق بگیر با به همراه داشتن مدارک لازم و یا خروج ا زکفالت از جمله: کپی صفحه اول عقد نامه، شناسنامه، کارت ملی و دفترچه بیمه در کانون شهرستان محل سکونت خود حضور پیدا کند .